VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHKODËR

“Mos luaj me zjarrin”, PD Shkodër: Nesër protestë, jo këshill të ri

By | August 18, 2019

VIDEO/ Bashkia e Shkodrës: Në një qendër votimi po mbushen kutitë

By | June 30, 2019

Zëri i Amerikës: Shkodër, tubime rivale, palët shmangin përplasjet e drejtpërdrejta

By | June 20, 2019

“Mos hajde se nuk je i mirëpritur”, Shkodra shpall Ramën “non grata”

By | March 1, 2019

Balla ja për se e njofton ‘qytetarin digjital’

By | September 21, 2018

Ata janë të vendosur për ta vrarë shpresën dhe jetën e Shkodrës! – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 2, 2018

Dallëndyshe eja – Poezi nga FILIP SHIROKA

By | August 3, 2018

Kush e solli futbollin në Shqipëri? Rrëfimi i një ish-studenti në vitin 1934

By | June 15, 2018

Tension i madh nesër në Shkodër? Gjykata e Apelit shqyrton kërkesat e 11 të arrestuarve të Kukësit

By | April 19, 2018

Publikohet foto e rrallë e ngritjes së flamurit shqiptar në Shkodër

By | November 27, 2017

PD zbardh debatin e Bashës dhe Selamit në Shkodër, ja çfarë ndodhi dje pa praninë e mediave

By | July 18, 2017

Prof.Romeo Gurakuqi: Premtoj një Shqipni,toke e bekueme per te gjithe, vendi i shanseve te barabarta, vendi i andrres se Rilindasve te Vertete Tradicionalistë

By | June 1, 2017

Deputeti i PD-së Helidon Bushati tërhiqet nga lista, ja mesazhi i tij

By | May 29, 2017

Video: U përkujtua masakra e 2 prillit 1991 në Shkodër

By | April 3, 2017

Nga Metropoli i Shkodrës: I madhi Simon Gjoni dhe himni “Lule borë”

By | March 5, 2017

Kush ishte Ergi Dini, këngëtari që humbi jetën mbrëmë në Tiranë (Fotot)

By | November 22, 2016

Në Shkodër po kremtohet Mesha solemne me ritin e Lumnimit të 38 martirëve të Kishës katolike

By | November 5, 2016

Reprezentacioni i Kosovës premton sot befasi

By | October 6, 2016

De Biasi shpalli listën e lojtarëve për dy ndeshjet e radhës

By | October 1, 2016

Kroacia shpall listën e futbollistëve për ndeshjen me Kosovën

By | September 30, 2016

Më 7 shtator 1918 lindi Pashko Gjeçi, figurë e shquar e letrave shqipe

By | September 8, 2016

Shkodra banohet prej 5 mijë vjetësh

By | June 27, 2016

(Video) Shfaqet në Shkodër monodrama “Rrno për me tregue”

By | June 16, 2016