VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Senati

Bolton: Jam i gatshëm të dëshmoj

By | January 7, 2020

Zvicra midis Trumpit dhe Kimit

By | January 21, 2018

SHBA: Senati e miratoi reformën e taksave

By | December 20, 2017

Kushtetuesja në Spanjë hedh poshtë padinë e Qeverisë së Katalonjës

By | November 3, 2017

SENATI AMERIKAN RATIFIKOI ANTARËSIMIN E MALIT TË ZI NË NATO – Nga Frank Shkreli

By | March 29, 2017

Kushner do të dëshmojë në Senat mbi takimet me zyrtarë rusë

By | March 27, 2017

SHBA: Tillerson kërkon miratimin e pranimit të Malit të Zi në NATO

By | March 22, 2017

Senati zviceran iu zgjat mandatin ushtarëve në KFOR – kërkon reduktim të trupave

By | March 13, 2017

Senati i SHBA: Seancë dëgjimi rreth hetimit për Rusinë

By | March 7, 2017

Senati nxiton të konfirmojë të emëruarit e zotit Trump

By | January 16, 2017

Kabineti i zotit Trump dhe konfirmimi nga Senati

By | December 28, 2016

Republikanët mbajnë kontrollin në Senat dhe Kongres

By | November 9, 2016

Senati e miraton ligjin lidhur me 11 shtatorin

By | May 18, 2016