VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zëvendëspresidenti

Biden – Thaçit: Përkushtimi amerikan s’ndryshon me administratën e re

By | January 12, 2017

Biden do të pritet në aeroport nga Thaçi dhe Dumoshi

By | August 16, 2016

Joe Biden sot në Kosovë

By | August 16, 2016

Joe Biden e viziton Turqinë në periudhën e tensioneve

By | August 13, 2016

Zëvendëspresidenti amerikan Joe Biden më 17 gusht në Kosovë

By | July 30, 2016