VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kadaj-Bujupi

Donika Kadaj kthehet paturpësisht në AAK

By | March 14, 2018

Arrestohen edhe Albulena Haxhiu dhe Donika Kadaj

By | November 24, 2017

Gjykata lëshon urdhërarrest për Kurtin, Haxhiun e Bujupin

By | November 22, 2017

Policia shoqëron deputeten Donika Kadaj Bujupi

By | March 3, 2017

Kadaj-Bujupi paralajmëron tensione nëse Demarkacioni shkon në Kuvend

By | February 22, 2017

Vetëvendosje kërkon lirimin e aktivistëve

By | October 15, 2016