VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: LVV

Pingpongu i ofertave djallëzore! – Nga Florim Zeqa

By | January 16, 2020

Rasti historik i Albin Kurtit! – Nga Florim Zeqa

By | November 10, 2019

Numërohen të gjitha votat e diasporës në Kosovë, Vetëvendosje merr edhe një deputet

By | November 6, 2019

LVV dhe LDK bien dakord për “çështjet e rëndësishme ekonomike”

By | October 29, 2019

Të përbashkëtat dhe dallimet e LVV-së dhe LDK-së në planin ekonomik

By | October 9, 2019

TË GJITHË NË PROTESTË, ATDHEU ËSHTË NË RREZIK NGA COPËTIMI – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 28, 2018

AIDA DERGUTI A JE KËSAJDE, DORËHIQU – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | June 3, 2018

ALBINI UA LËSHOI MJEKRRRAT?! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 10, 2018

Procedura me të cilën VV-ja mund ta largojë Shpend Ahmetin nga pozita e kryebashkiakut

By | March 8, 2018

NYJA E LVV: PUÇISTËT JANË TE DESHTUAR – Nga Prof. dr. Binak Maxharraj

By | January 20, 2018

Tentim puçist në Lëvizjen Vetëvendosje – Nga Prof. dr. Binak Maxharraj

By | December 17, 2017

Albin Kurti akuzon biznesmenët: Pasuri sa Bill Gates e Stive Jobs, u shesin grurë krunde shqiptarëve

By | April 20, 2017