VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: përplasje civile

“Luftë civile dhe vëllavrasje”/ Ish-deputeti i PD, reagon sërish: Nuk tërhiqem! Zgjedhje ku vota vidhet e grabitet nuk mund të ketë

By | June 26, 2019