VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qeveri tranzitore

Protesta e tetë kombëtare e opozitës – Del shifra prej dhjetëra mijëra protestues që po vijnë në Tiranë

By | June 8, 2019

Basha del në konferencë me mesazhe të qarta: PD dhe opozita gati për proces politik me ndihmën e ndërkombëtarëve dhe…

By | May 14, 2019

“Test droge për Presidentin, kryeministrin dhe deputetët”, 12 kërkesat e aleatëve të Bashës

By | April 29, 2019

Rakipi: Vendi në krizën më të rëndë pas vitit ‘97 – Zgjedhjet do pamundësohen me përplasje

By | April 28, 2019

Raportimi i Deutsche Welle: Tirana i ngjante një fushe beteje mbrëmjen e së shtunës

By | April 14, 2019

Tiranë, mbyllet pas 4 orë tensionesh protesta e opozitës

By | April 13, 2019

Përfundon mbledhja me ndërkombëtarët, Basha: Ka vetëm një zgjidhje, nuk mjafton vetëm me Dakon…

By | February 27, 2019