VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shef i Shtabit

Djegia e KZAZ në Bushat: PD akuzon Tom Doshin, të dërguarin e Kryeministrit

By | June 28, 2019

Pentagoni shënon 20 vjetorin e fushatës së NATO-s në Kosovë (video)

By | May 9, 2019

SHBA – U nda nga jeta gjeneral major Adem Çopani, ish këshilltar i Presidentit dhe Shef i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë

By | May 15, 2018