VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: motosharrë

Çitaku iu përgjigjet shefit të UNMIK-ut dhe Daçiqit: Zyrtari rus kishte motosharrë në veturë

By | June 10, 2019

Zyrih: Ky shqiptar është heroi i ditës në qytetin ku ndodhi sulmi me sharrë, ja çka bëri

By | July 26, 2017

Këndi i humorit: Një i metë nga trutë kishte hypur në një nga pemët e spitalit

By | July 4, 2017