VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zyrtari rus

Çitaku iu përgjigjet shefit të UNMIK-ut dhe Daçiqit: Zyrtari rus kishte motosharrë në veturë

By | June 10, 2019

Shefi i UNMIK-ut akuzon rëndë Kosovën në Nju Jork: Zyrtari rus u keqtrajtua nga Policia

By | June 10, 2019

Arrestohet një grua në Washington e akuzuar si agjente ruse

By | July 17, 2018

Putin për një vizitë zyrtare në Kinë

By | June 8, 2018