VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tomislav Nikoliç

Tërbohet Nikoliçi: Ofendon Haradinajn, e quan “qen të tërbuar”

By | May 13, 2017

Këshilli për Siguri i Serbisë të hënën do të diskutojë për Kosovën

By | March 9, 2017

OKB, Përplasje mes përfaqësuesve të Kosovës dhe Serbisë (video)

By | February 27, 2017

Nikoliç: Për të hyrë në BE, Serbia duhet ta njohë Kosovën

By | February 22, 2017

Nikoliçi: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

By | February 3, 2017

Zëri i Amerikës: Presidenti serb Nikoliç paralajmëron Kosovën pas incidentit me trenin

By | January 15, 2017

Nikoliçi pas fitores së Trumpit: Presim më shumë mirëkuptim për Serbinë lidhur me Kosovën

By | November 9, 2016

Nikoliç: Prishtina të heqë dorë nga kërkesa për pavarësi të plotë të Kosovës

By | October 28, 2016

Mediat serbe me zemërim: Kolinda puthi Thaçin, Nikoliçit i dha vetëm dorën (fotot)

By | May 30, 2016

Thaçi dhe Nikoliçi në Samitin e Sarajevës

By | May 28, 2016

Nikoliçi i thotë “jo” Hashim Thaçit

By | March 31, 2016

Thaçi për “Der Standard”: E ftoj Nikoliçin në ceremoninë e betimit për President

By | March 11, 2016

Nikoliç falenderon Putin për rolin në mos anëtarësimin e Kosovës në UNESCO!

By | March 11, 2016

‘Zjarrfikësit’ rusë duan imunitet diplomatik – Nga SHABAN MURATI

By | March 7, 2016

Baza ushtarake ruse në Nish, molla e re e sherrit në Beograd

By | March 4, 2016

Zagrebi nuk e lejon presidentin serb të vizitojë Kroacinë

By | February 4, 2016

Nikoliç: Nuk do të armatosemi sepse Serbia s’do të luftojë më kurrë

By | January 27, 2016

Presidenti serb, Nikolic puth ‘me zor’ homologen kroate: Doja t’i mësoja zakonet tona

By | November 26, 2015

Nikoliç i ashpër ndaj Kryeakademikut Kostiç: si është ende gjallë pasi tha se Serbia e ka humbur Kosovën

By | October 18, 2015

Nikoliç: ”Propozimet e fundit nga Brukseli janë të papranueshme për Serbinë dhe, për Beogradin”

By | October 16, 2015