VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Der Standard

Bushati kritikon Ramën: Mbështeti tezën serbe të shekullit të 19-të

By | May 30, 2019

Historiani Oliver Jens Schmitt: Vuçiq dhe Rama, dy sundimtarë autoritarë, po përpiqen të përfitojnë kapital politik nga konflikti mes Kosovës dhe Serbisë

By | April 7, 2019

LULZIM BASHA: FAJIN E KANË “KATOLIKËT VERIUT”! – Nga Frank Shkreli

By | May 15, 2017

Thaçi për “Der Standard”: E ftoj Nikoliçin në ceremoninë e betimit për President

By | March 11, 2016

Der Standard: AAK e Nisma hamarrëse, VV nacionaliste e majtë

By | October 29, 2015

Der Standard: Oliver Schmidt për interesat e Austro-Hungarisë në Vilajetin e Kosovës

By | October 11, 2015

Der Standard – Kandidatët e dyshuar kriminelë nuk u dëmtuan, u zgjodhën kryebashkiakë

By | June 26, 2015