VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grupet kriminale

“Të mos përjashtohen në asnjë rast…”- “Amaneti” i Xhovani Falcones për mafian shqiptare

By | November 2, 2019

Ish-komando shqiptarë të NATO u përdorën si ekzekutorë nga bandat?!

By | September 13, 2019

“Do trondisë themelet e qeverisë shqiptare”, mbrëma rreth mesnatës transmetohet dokumentari italian mbi drogën

By | August 7, 2019

‘Hedhin baltë mbi grupet kriminale për shkak të paaftësisë’, deklarata befasuese e Vangjush Dakos (VIDEO)

By | June 7, 2019

Zëri i Amerikës: Shkodra, qytet i tronditur nga krimi

By | April 1, 2019

Cakaj: Shqipëria është burim i kanabisit dhe kjo nuk mund të mohohet

By | March 30, 2019

Investigimi i medias italiane: Mafia pjesë e parlamentit shqiptar, ku pastrohen paratë e pista

By | February 10, 2019

Dita e të Drejtave të Fëmijëve, raporti: Mbi 5 mijë të mitur shqiptarë, të trafikuar

By | November 21, 2018

Franca në ‘alarm’ nga mafia shqiptare: 3 drejtimet e aktivitetit kriminal

By | November 3, 2018

AUTOCENSURA SI FORMA MË E PËRSOSUR E CENSURIMIT TË SHTYPIT – Nga Frank Shkreli

By | May 15, 2018

Interpol: Mafia shqiptare i ka tentakulat në të gjithë Evropën

By | May 4, 2018

Shqipëria, Evropa dhe droga

By | March 12, 2018

Raporti: Shqipëria burim kryesor i kanabisit që përdoret në Bashkimin Evropian

By | March 2, 2018

Krimi shqiptar aleanca me mafien italiane

By | February 27, 2018

Zëri i Amerikës: Opozita kërkoi qeveri të përkohshme antimafia

By | January 27, 2018

LSI ua jep hartën ambasadorëve: Ja ku do veprojnë grupet kriminale

By | June 14, 2017

Deri kur do të vazhdon agonia e shtetit të Kosovës? – Nga Skënder MULLIQI

By | March 4, 2016

Transcrime: Mafia në Shqipëri me 5 miliardë euro fitim në vit

By | November 8, 2015

Kosova: Korrupsioni krijon kushtet për trafik njerëzor

By | July 27, 2015