VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mirela Kumbaro

DOKUMENT – “Shtatë ‘ekspertët’ që firmosën për prishjen e Teatrit Kombëtar”

By | May 26, 2020

Nga pikantet e fundvitit:Tenori i shquar Agim Hushi kartolinë Mirela Kumbaros: Përsonalisht të imagjinoj si shtrigen e frikshme të kulturës!

By | January 4, 2019

Edi Rama fal pasuritë kombëtare për të blerë në Unesco një vend për Mirela Kumbaron : “NGJALLJA E SHËN LLAZARIT”/ Shqipëria i dhuron “UNESCO-s” ikonën e restauruara para 6 muajsh

By | October 1, 2018

Debat për Teatrin Kombëtar: Veliaj shkon në Komisionin e Medias i paftuar, ja çfarë ndodh (fotot dhe videot)

By | June 19, 2018

“Debile, plehrë”, aktorja Marjana Kondi përplaset me ministren Kumbaro

By | June 15, 2018

Letra e hapur e artistëve: Nëse s’kemi përgjigje deri të premten…

By | June 13, 2018

Shembja e Teatrit – Kumbaro nuk shkon në Kuvend, Vokshi: Grusht shteti institucional

By | June 13, 2018

Fëmijët nga Turqia koncert në Tiranë

By | April 24, 2018

Arkitekti danez nxjerr blof ministren Kumbaro, ja çfarë shkruan për Teatrin Kombëtar

By | March 29, 2018

Hegjemonizmi kulturor stalinist – Nga FRANK SHKRELI

By | March 12, 2018

Fotot e rralla, si ndërtohej Shqipëria nga austro-hungarezët

By | January 29, 2018

Skandal, urrejtja sllavo-enveriste nuk lejon rindërtimin e shtëpisë së Gjergj Fishtës, poetit kombëtar

By | June 29, 2017

Prof.Dr.Lida Miraj i përgjigjet ministres Kumbaro: Profesionistët kundërshtojnë makabritetin

By | March 13, 2017

Moikom Zeqo: Replikë për replikën e ministres së Kulturës mbi Gjirokastrën

By | February 15, 2017

Drejtori i Muzeut Kombëtar, shpërthen ndaj ministres Kumbaro: Jep lekë për Bunk’art, ku fiton privati, braktis pasurinë publike

By | February 5, 2017

Ylli Manjani “bën copa-copa” ligjin e Kumbaros për Trashëgimninë dhe thotë: I pakalueshëm, ka gabime “foshnjarake”

By | January 20, 2017

Shkëmbime replikash : Robert Ndrenika, ministres: Po e shembët Teatrin, nuk do më tresë dheu!

By | September 7, 2016

Shembet fasada historike e stadiumit “Qemal Stafa”. Rama: Kujë për basorelievet që e turpëronin edhe realizmin socialist

By | August 12, 2016

Enver Shëngjergji: Më parë të pret senatori i Çikagos më Amerikë se Kumbaro në Tiranë

By | March 11, 2016

Paris: Kumbaro kundër Lavrovit për Kosovën në UNESCO

By | November 7, 2015

Kumbaro historianëve për pllakatin – Gjergj Kastrioti quhej edhe Skënderbé

By | September 27, 2015

Vendosja e pllakatës në hyrje të kalasë së Lezhës, historianët kundër

By | September 26, 2015