VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sali Çekaj

Kosharja Meka Dhe Jeruzalemi i Lirisë Dardane – Nga AZGAN HAKLAJ

By | April 19, 2020

Heroi për Heronjtë – Nga AGIM HYSENI

By | May 6, 2019

Kujtesë për njërin ndër tre komandantët e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Sali Çekaj – Nga NUE OROSHI

By | April 21, 2019

REAGIM – Të pavërtetat nuk i bëjnë nder heroit Sali Çekaj dhe as luftës çlirimtare e heroike të Kosovës! – Nga HAFIZ GAGICA

By | April 20, 2019

Përvjetori i dritës që nuk do të shuhet kurrë! Për ty, miku im Sali Çekaj! – Nga HAFIZ GAGICA

By | April 19, 2019

RIVRASJA E SALI ÇEKAJT, HAMËZ E ADEM JASHARIT – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 28, 2018

Mohojnë FARK-un, “nderojnë” pjestarët e saj! – Nga Florim Zeqa

By | April 23, 2018

Djali i heroit të Koshares i përgjigjet Xhavit Halitit

By | April 19, 2018

Intervista – SALI ÇEKAJ: LUFTA KA SHPËRTHYER DHE NE JEMI NË LUFTË – Intervistoi REXHEP SHAHU

By | April 19, 2018

Sot në 19 vjetorin e rënies së Komandant Veteranit Sali Çekajt në Betejën e Koshares – Nga Azgan HAKLAJ

By | April 18, 2018

Thaçi në Koshare: Kërcënimeve të Serbisë iu përgjigjemi me pushkë

By | April 9, 2018

SHOQATA “SALI ÇEKAJ” FESTOI 10-VJETORIN E SAJ – Fotoreportazh nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | March 2, 2018

PËR FLET-ARRESTIN E NJOFTOVA KOMANDANTIN SALI ÇEKAJ, MË 17 JANAR 1999 – Nga Xhafer LECI

By | February 10, 2018

SHHK “Sali Çekaj”, tetë vjet përkushtim për të harruarit nga shteti! – Nga Florim Zeqa

By | February 6, 2018

SHKH “Sali Çekaj”, humanitet dhe atdhedashuri në vepër – Nga Florim Zeqa

By | December 20, 2017

Shoqata Humanitare “Sali Çekaj“ bëri homazhe për dëshmorët dhe heronjtë e Kosovës – Nga Skënder MULLIQI

By | August 1, 2017

TE HERONJTË E KOSHARËS, ATY KU FILLON HISTORIA E RE E KOMBIT SHQIPTAR! – Nga HAFIZ GAGICA

By | April 20, 2017

Më 9 prill 1999 u zhvillua Beteja e Koshares, thyerja e kufirit shqiptaro-shqiptar

By | April 9, 2017

SHOQATA “SALI ÇEKAJ” – MIJËRA EURO PËR HUMANITET – Nga GAZMEND DASHI e IDRIZ ZEQIRAJ

By | January 15, 2017

MIRËSEVJEN NË PFAFFENHOFEN NËNË TEREZA! – 18.06.2016 – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 18, 2016

17 vjet më parë – Beteja e Koshares – Thyerja e kufirit

By | April 9, 2016

LDK – Dega Gjermani organizon Akademi Përkujtimore me rastin e 10 vjetorit të ndarjes nga jeta të Rugovës

By | January 15, 2016

NË KOSHAREN HEROIKE SOT U BË RIVARRIMI I HEROIT TË KOSOVËS SALI ÇEKAJ

By | June 21, 2015