VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhje të parakohshme

Intervista – Moikom Zeqo: Zhbërje e 2008 dhe zgjedhje!

By | October 21, 2019

Majko i tregon të gjitha: Zgjedhjet janë blerë për shtatë palë qejfe, një votë nga 50 në 100 euro

By | October 5, 2019

Zbardhen vendimet e kryesisë dhe ish-grupit të deputetëve të PD. Çfarë do të ndodhë deri më 30 qershor

By | June 21, 2019

‘La Informacion’: Kosova rrezikon të futet në kaos

By | October 9, 2016

Veseli kërkon zgjedhje të parakohshme, Mustafa nguron

By | September 9, 2016

Shpërndahet parlamenti, Kroacia drejt zgjedhjeve parlamentare

By | June 20, 2016

Si duket Kosova prej Tirane?! – Nga Andrea Danglli

By | February 27, 2016

Arbana Xharra: Thaçi do ta çojë Isën në Prapashticë

By | February 24, 2016

Zëri i Amerikës: Opozita afat qeverisë deri më 27 shkurt për dorëheqje

By | February 17, 2016

Limaj: Kosova në zgjedhje të parakohshme, Murat Jashari president

By | January 22, 2016

Protestuesit: Edi Rama, kujdes nga veriorët se nga veriorët do të vijë fundi!

By | December 17, 2015

Shefi i ekzekutivit po e mendon se Shqipëria duhet të shkojë në zgjedhje të parakohshme – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 13, 2015

Tsipras jep sonte dorëheqjen

By | August 20, 2015

ZAEV – LARGOHEM NGA BISEDIMET

By | June 5, 2015