VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lëkundjet

Tërmet i frikshëm 6.8 ballë në Greqi dridh Mesdheun, edhe Shqipërinë (FOTOT+VIDEO)

By | October 26, 2018

Tërmet në Shqipëri, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

By | July 4, 2018

Tërmet i pazakontë në Shqipëri, panik në të gjithë vendin, qytetarët dalin në rrugë (VIDEO)

By | July 4, 2018

Tërmet i fuqishëm trondit Malin e Zi dhe Shqipërinë, ja epiqendra

By | February 11, 2018