VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: panik

Skuqja e veshit – Shkaqet dhe trajtimi me metoda natyrale

By | February 6, 2020

Ankthi i mëngjesit – Nga se shkaktohet dhe si ta përballoni

By | November 17, 2019

Tërmet 4.8 ballë në Korçë, banorët në panik

By | July 31, 2019

Greqi, sulm me bombë ndaj kanalit televiziv privat SKAI

By | December 17, 2018

Tërmet në Shqipëri, dridhjet ndihen edhe në Kosovë

By | July 4, 2018

Tërmet i pazakontë në Shqipëri, panik në të gjithë vendin, qytetarët dalin në rrugë (VIDEO)

By | July 4, 2018

Tërmeti shkund Tiranën, pezullohen të gjitha mbledhjet e komisioneve

By | July 4, 2018

Portugali, të paktën 8 të vdekur nga zjarri në një ndërtesë

By | January 14, 2018

Berisha: Për 13 majin ja çfarë ka urdhëruar Rama nga tmerri

By | May 11, 2017

Tërmet 5.5 ballë në Shqipëri, tundet Tirana dhe qytete të tjera

By | April 8, 2017