VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: narko-shtet

Gazeta e Kilit: Si u bë Shqipëria i pari dhe i vetmi narko-shtet në Europë

By | August 1, 2019

The Independent: Shqipëria “shndërrohet” në Kolumbi të Evropës (fotot)

By | January 28, 2019

Berisha bën thirrje: Shqiptarët nesër të gjithë në shesh për të rrëzuar narko-shtetin

By | December 17, 2017

Radio France Internationale: Edi Rama duket gjithmonë e më shumë i varur nga krerët e narko-trafikut

By | November 10, 2017