VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: reagim

HOROSKOPI E MËRKURË 19 SHTATOR 2018

By | September 19, 2018

PD thirrjen e fundit për PS-në dhe LSI-në: Respektoni vullnetin e zgjedhësve, mos dëmtoni procesin!

By | June 25, 2017

Nëse Serbia mësyn në Kosovë, KFOR-i, i gatshëm për intervenim

By | January 16, 2017

Reagon Romana Vlahutin ndaj akuzave për fshehje pasurie: Ja si qëndron e vërteta

By | August 2, 2016

Reagim solidarizuaes i Perëndimit ndaj sulmeve terroriste në Bruksel

By | March 22, 2016

Bislim Ahmetaj i përgjigjet Shenasi Ramës: E vërteta e dekoratave, je pjesë e Trustit të Sigurimit të Shtetit

By | December 22, 2015