VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: simpatizantët

Porosia e Kryemadhit: Kur të shkoni në Bllok vishni antiplumb

By | October 6, 2018

Basha porosit anëtarësinë: Ne do qëndrojmë deri në fund, mos i sulmoni kritikët e mi

By | May 2, 2017

Protesta ndryshe e PD-së, Basha i bashkohet turmës dhe….(Video)

By | February 18, 2017