VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: RRJETET SOCIALE

Lajmet e rreme, një dukuri pa zgjidhje (video)

By | December 8, 2019

Bota tani është një vend më i mirë, Facebook nuk do të tregojë numrin e pëlqimeve

By | September 3, 2019

Gjuha e urrejtjes në media sociale, nxitëse e dhunës

By | August 10, 2019

Christopher Wray: Rusia vazhdon të paraqesë një rrezik të madh për zgjedhjet presidenciale të SHBA të vitit 2020

By | April 27, 2019

Në Shqipëri të shkarkojnë nga puna po kritikove qeverinë

By | March 18, 2019

HOROSKOPI E SHTUNË 19 JANAR 2019

By | January 19, 2019

Ç’ndodhi në mbledhjen e parë të qeverisë ku unë mora pjesë? – Nga Taulant Muka

By | November 23, 2018

Çfarë ndodh nëse përdorni natën celularin tuaj

By | May 22, 2018

Pas lajmit për vdekjen e tij, Sylvester Stallone poston video humoristike

By | February 20, 2018

Zyrtarët e inteligjencës: Rusia me “sukses” arriti të krijojë mosmarrëveshje në SHBA

By | May 3, 2017

Veriorët apo jugorët, gërrmërr shekullor – Nga ÇAPAJEV GJOKUTAJ

By | August 27, 2016

Berisha akuzon Bushatin: ka video seksuale, ia filmoi prostituta braziliane

By | August 5, 2016

Sa miliona Euro na kushton Tuiteri i Rames? – Nga Blendi Fevziu

By | July 24, 2016

Quiring: E vërteta nuk ka rëndësi – si ndikojnë lajmet negative te njerëzit

By | July 21, 2016

Alban Skënderaj reagon: Nuk isha me Ermalin

By | July 6, 2016

Valë racizmi në Britaninë e Madhe

By | July 2, 2016

Intervista – Hendrik Zörner: “Komentet në rrjetet sociale me gjuhёn e urrejtjes duhen fshirё”

By | June 4, 2016

(Foto)Romeo dhe Zhulieta i Iranit i shpëtuan arrestimit duke ikur në Dubai

By | May 17, 2016

(Foto) Policia iraniane ka arrestuar tetë modele pa shami – a mbahen dot këto bukuri nën hekura ?

By | May 17, 2016

Skandali në Vlorë: Na jep 250 mijë lekë, që ne të japim vërtetimin e psikiatrisë

By | May 16, 2016

Julian Deda: E ardhmja është e zbehtë në këtë vend

By | May 4, 2016

Bleona në krah të Donald Trumpit kundër emigrantëve (foto)

By | March 3, 2016

Arben Llalla: Ja kush është njeriu i fotos ‘Fëmija Shqiptar’

By | February 21, 2016

Era Istrefi pushton top-listat muzikore në Gjermani dhe Britani

By | February 20, 2016