VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dosjet e Sigurimit

Kampi i Tepelenës, hapen dosjet që dëshmojnë persekutimin komunist

By | August 16, 2018

Shqipëri: Rikthehen diskutimet për dosjet e Sigurimit të Shtetit (video)

By | February 23, 2017

Hapen dosjet/Gërmimi mbi komunizmin nis me të internuarën Musine Kokalari

By | January 26, 2017

Intervista – Genta Sula – Hapja e dosjeve, një mundësi për dinjitet dhe vetë-lustrim

By | November 26, 2016

Mosmarrëveshja PS-LSI për dosjet – Nga Mimoza Dajçi

By | November 20, 2015

Andrea Stefani: E vërteta e dosjes sime si ‘spiun i Sigurimit’

By | October 18, 2015