VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Henri Çili

Doktor i Ri i Adhamudhit tek “Blloku” (Përgjigje H. Çilit, botuesit të tij) – Nga SADIK BEJKO

By | July 15, 2019

Henri Çili i përgjigjet Sadik Bejkos: Pse e botuam “Bllokun” e Isuf Kalos

By | July 15, 2019

Replika e Henri Çilit me Berishën: Doktor, ke braktisur idetë e djathta për arsimin, ke huazuar ato të komunistëve të vjetër e të rinj

By | September 19, 2017

Këta nuk janë njerëz të Henri Çilit, Basha ju përgjegj Ballës

By | June 2, 2017

Kadare – Çilit: Në gjyqin e të atit, Lubonja bëri denoncim politik kundër meje

By | April 12, 2017

E pyes Henri Çilin përse në jurinë e çmimit Kadare përfshihen Rudolf Marku dhe Diana Çuli, me Dosje të ish-Sigurimit Nga Elida Buçpapaj

By | April 8, 2017

Henri Çili letër Kadaresë: Kërko hapjen e dosjeve duke nisur nga gjyqi i Lubonjave!

By | April 8, 2017

Çili: “S’ka marrëveshje PS-LSI, Meta do postin e kryeministrit nga Basha”

By | April 4, 2017

Fuga iu përgjigjet thumbave të Çilit: Blegëri, blegëri, o Henri…

By | March 31, 2017

Artan Fuga i përgjigjet Henri Çilit: Je njeri i neveritur dhe gënjeshtar. Unë 500 mijë euro s’i kam parë, po ti ke marrë urdhër të më sulmosh Nga Artan Fuga

By | March 11, 2017

Artan Fuga: Ju tregoj ç’ka bërë Henri Çili në fushatë për Lulzim Bashën

By | March 6, 2017

Basha përplaset me Çilin: Je shërbëtor i qeverisë, kërcënon gazetarë e pedagogë

By | March 2, 2017

Lulzim Basha diskretiton publikisht Henri Çilin

By | March 1, 2017

(Video) Ja përplasja e ashpër mes Andi Bushatit dhe Henri Çilit

By | January 20, 2017

Zheji-Çili-Bushati, çfarë ka në kutinë e sherrit?

By | January 15, 2017

INTERVISTA/ Alfred Lela: Çili është një centaur. A do të angazhohem me PD-në? Bashën e takova, por…

By | January 14, 2017

REPLIKA/ Pronarë- mercenarë- intelektualë, Henri Çili i përgjigjet ashpër Zhejit e Bushatit

By | January 14, 2017

Çili e quajti sahanlëpirës e dështak, reagon Bushati: Nuk përçmoj fshatarin që ndryshoi edhe emrin, por modelin e tij…

By | January 14, 2017

Intervista – Henri Çili: Nuk kemi krizë të gazetarisë, por krizë të pagave të larta dhe të autoriteteve të rreme

By | January 13, 2017

Replikat e plota – Artan Fuga përlaset me Mapo-n dhe Lelën

By | October 24, 2016

Henri Çili i përgjigjet Zhejit dhe Bushatit: Nuk kuptoj çfarë dreqin kanë. Bushati është punist

By | October 16, 2016

Replikat – Henri Çili: ‘Shpata’ jote e moralit është hale.al. Andi Bushati: S’jam kundër atyre që ndryshojnë idetë dhe seksin

By | October 7, 2016

Henri Çili: Ramën e sulmojnë ekstremistë, ziliqarë e intelektualë pa kauzë

By | October 3, 2016