VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zgjedhje kriminale

Opozita vendos protestën tjetër më 31 maj, Basha: Koha për zgjidhje politike (fotot dhe videot)

By | May 26, 2019

VIDEOT – Pas 180 minutave, Basha: Takohemi në protestën e ardhshme

By | May 25, 2019