VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protestë paqësore

Zef Hila dëshmon në polici: Nuk kam dijeni për djegien e KZAZ në Bushat

By | June 29, 2019

Protesta e opozitës, SHBA: Refuzoni dhunën

By | May 10, 2019

LIVE/Studentët paralajmërojnë grevë urie: Do ngujohemi te Korpusi (videot)

By | December 17, 2018

Minatorët ‘ultimatum’ Ramës: Nëse nuk marrim përgjigje, nisim grevën e urisë

By | June 6, 2018

Këshilli Bashkiak Kukës: Ishim për protestë paqësore, dhuna nisi nga FNSH, nuk duam acarime të mëtejshme

By | March 31, 2018

Grave iraniane u ndalohet protesta në rrugët e Teheranit

By | March 8, 2018

Prishtinë, u mbajt protestë gjithëpopullore në mbështetje të Haradinajt

By | January 21, 2017

Albin Kurti: Jam i bindur që do ta ndalim Demarkacionin

By | August 31, 2016

Ambasadori Delawie: Protestoni pa dhunë

By | January 8, 2016

Protestohet në Deçan për tokat që zaptoi Manastiri

By | December 17, 2015

Protesta dhe ditë zie në Turqi

By | October 11, 2015