VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Studente

Studentë nga Shqipëria dhe Kosova në Amerikë (video)

By | November 1, 2019

E mahnitshme: Kjo është kosovarja 19 vjeçe që i prezantoi shqiptarët në Samitin e NATO-s

By | September 6, 2019

Policia ndërhyn natën, studentët vijojnë ‘ngujimin’ tek Juridiku: U përgjakëm!

By | January 11, 2019

Shqipëri: Përmbyllet protesta e studentëve për sivjet

By | December 21, 2018

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: Vox populi, vox Dei! Të gjithë në bulevard!

By | December 21, 2018

Shqipëri, studentët protestojnë për uljen e tarifave të studimeve

By | November 22, 2018

Prishtinë, studentët kundër uljes së vlerës së bursave në UP

By | January 8, 2018

Të rinjtë: Dialogu me Serbinë nuk solli rezultate

By | January 29, 2017

Mijëra protestues në rrugët e qyteteve të SHBA-së kundër fitores së Trumpit

By | November 10, 2016

Në Tiranë u mbajt protesta kundër marrëveshjes së demarkacionit Kosovë-Mali i Zi

By | August 29, 2016

Arrestohet sekretarja e Shkencave Sociale, po ikte nga Shqipëria

By | May 12, 2016

Klodi Hoxha: kryeministri kamarieri i universiteteve e klientelave private dhe gangsteri me studentët e universiteteve publike

By | November 3, 2015