VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: masive

Përplasja mes Madridit dhe Katalonias hyn në një fazë kritike

By | October 22, 2017

Në Beograd rreth 80 mijë serbë protestojnë kundër Vuçiçit

By | April 9, 2017

8 dhjetor – Protestë te Kryeministria, ja mesazhi i rinisë për Edi Ramën

By | December 8, 2016

Në përkrahje të protestës edhe aktivistët e shoqërisë civile

By | February 16, 2016