VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rama Ik

LIVE/Tension në protestë, policia gati ndërhyrjen me autobote uji (video)

By | March 21, 2019

“Na turpëron Qeveria, jo Shqipëria”, emigrantët në Greqi protestë kundër Ramës (fotot)

By | March 10, 2019

Rama pritet me protesta masive në Fier

By | March 9, 2019

Bllokohet rruga Korçë-Maliq-Pogradec, qytetarët dhe opozita: Rama ik

By | March 3, 2019

Reportazhi – Prapaskenat e përplasjes së protestuesve tri orë më Policinë, çfarë ndodhi në Kuvend

By | February 27, 2019

Opozita e Shqipërisë proteston kundër “qeverisë së drogës”

By | May 26, 2018

Fotot dhe videot: “Rama ik! Lironi protestuesit”, familjarët bllokojnë rrugën para gjykatës

By | April 4, 2018

VIDEO – Rama përshëndet çadrën me dy gishtat lart, shpërthejnë protestuesit

By | May 3, 2017

ÇADRA SI SIMBOL I SHTËPISË SË LIRISË, DHE I SHQIPËRISË SË NESËRME EVROPIANE – Nga Azgan Haklaj

By | April 3, 2017