VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rama Ik

VIDEO- Derbi Partizani-Tirana, tifozët thirrje në kor “Rama ik”

By | December 14, 2019

VIDEO – Ikin drita në stadium, ndërpritet ndeshja Vllaznia-Teuta, tifozët thirrje “Rama ik”

By | November 24, 2019

Tifozët në kor “Rama ik” gjatë ndeshjes Skënderbeu-Tirana, shihni momentin (Video)

By | November 24, 2019

VIDEO LAJM- “Rama ik”, momenti kur tifozët thërrasin në kor kundër kryeministrit. Simbolika e njëjtë me protestat e opozitës

By | November 17, 2019

Nisen protestuesit nga Fieri, Baçi: Kushti i vetëm, largimi i Ramës (video)

By | July 8, 2019

VIDEO/ “Parti-Enver”, me saze e brohorima, ja si priten votuesit te njësia nr.8 në Tiranë

By | June 30, 2019

‘Rama ik’, protestë në Tiranë: Njësoj si në Partinë e Punës, na kthyen në monizëm

By | June 30, 2019

Video/ Edi Rama në Sarandë, opozita përplaset me Policinë

By | June 22, 2019

Protesta e shtatë, Basha: Rama një kufomë, pushtetin do e merrni mbrapsht me çdo çmim e kusht

By | June 2, 2019

Deutsche Welle – Tiranё: Protesta e gjashtё kombёtare e opozitёs kundёr qeverisё

By | May 26, 2019

Opozita vendos protestën tjetër më 31 maj, Basha: Koha për zgjidhje politike (fotot dhe videot)

By | May 26, 2019

Zëri i Amerikës: Tiranë, protestë e qetë e opozitës

By | May 26, 2019

Basha ngre masën peshë: Mesazhi nga populli “Rama ik”

By | May 25, 2019

Pankartë gjigande, thirrje “Rama ik”,protestuesit drejt Bulevardit (video)

By | May 25, 2019

“Mesazhi që ta dëgjojë bota?”, demokratët i përgjigjen Bashës: Rama ik!

By | May 13, 2019

Basha apel protestuesve: Mos qëlloni policinë, beteja jonë me qeverinë

By | May 11, 2019

Raportimi i Deutsche Welle: Tirana i ngjante një fushe beteje mbrëmjen e së shtunës

By | April 14, 2019

“Liri a vdekje”, Basha thirrje policisë: Hidhni kapelet bashkohuni me ne

By | April 13, 2019

FOTOT- Të rinjtë prangosen në protestë

By | April 3, 2019

Rama në Durrës, PD e pret me protesta: Stop krimit politik! (fotot)

By | March 30, 2019

LIVE/Tension në protestë, policia gati ndërhyrjen me autobote uji (video)

By | March 21, 2019

“Na turpëron Qeveria, jo Shqipëria”, emigrantët në Greqi protestë kundër Ramës (fotot)

By | March 10, 2019

Rama pritet me protesta masive në Fier

By | March 9, 2019

Bllokohet rruga Korçë-Maliq-Pogradec, qytetarët dhe opozita: Rama ik

By | March 3, 2019