VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forcat e policisë

Shkodër: Arrest shtëpiak për ish-deputetin e PD-së, Bardh Spahia

By | June 22, 2019

Opozita vendos protestën tjetër më 31 maj, Basha: Koha për zgjidhje politike (fotot dhe videot)

By | May 26, 2019

FOTOT dhe VIDEO- U rrëzua në tokë, FNSH e godet me shkopinj gome. Shihni si dhunohet Sekretari Organizativ i PD Sait Dollapi

By | May 11, 2019

Tiranë, vijon tensioni para parlamentit

By | April 13, 2019

Tensione mes studentëve dhe policisë tek Kryeministria (Video)

By | December 14, 2018

Stefanoviç: Serbia e gatshme ta ndihmojë policinë krahinore të Kosovës

By | April 4, 2016