VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: eurodeputeti

Katalonja sot shpall Pavarësinë, pret njohjen nga Kosova

By | October 4, 2017

Fleckenstein: Platforma shqiptare nuk përbën rrezik për Maqedoninë (Video)

By | March 30, 2017

PD pretendime për zbardhjen e draftit kushtetues: Është ndryshuar gjatë zbardhjes

By | July 21, 2016

Variant i ri për reformën në drejtësi, Rama dhe Meta e pranojnë, pritet Basha – Fleckenstein: Ky është i fundit

By | July 21, 2016

Krahasoi turqit me qentë, grekun e nxjerrin nga Parlamenti Evropian

By | March 11, 2016

Eurodeputeti grek – S’ka anëtarësim të Shqipërisë në BE, pa marrëveshjen detare

By | July 7, 2015