VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: fotograf

Fotografia e vrasjes së ambasadorit rus fiton garën e Fotografisë së Shtypit në Botë

By | February 13, 2017

Afganistan: Vriten një gazetar amerikan dhe një afgan

By | June 6, 2016

Paris/ Rrëfimi nga Bataclan: “Njerëzit qanin dhe bërtisnin: Ikni”

By | November 14, 2015

PRINCI FILIP I ANGLISË FILMOHET DUKE SHARË FOTOGRAFIN

By | July 11, 2015