VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Babalja

12 ton drogë nga Vlora, si SHISH-i përgjoi “Babalen”, kush është Agroni?!

By | April 1, 2019

Babalja: Alizotin e manipuluan, gënjehet me dy birra

By | October 16, 2018

Babalja: “Përgjimi është i vërtetë, i qëndroj deri në vdekje, Alizoti i droguar gënjen, më ofruan 150 mijë USD”

By | October 16, 2018

Salianji publikon videon- Alizoti: Drejtori i policisë më mori me makinë natën

By | October 10, 2018

Ekspertiza, anglezët s’japin zgjidhje për audiopërgjimin

By | October 9, 2018

Jetmir Olldashi dhe avokati i tij shkojnë në Prokurori: Nuk gjetëm njeri këtu, donim të dorëzonim…

By | October 7, 2018

Rikthehet Babalja, opozita kallëzon Ramën në Prokurori

By | July 11, 2018

Rama kundër Babales dhe “mbetqefjet” e tij – Nga MARK MARKU

By | May 19, 2018