VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Albert Veliu

Babalja: “Përgjimi është i vërtetë, i qëndroj deri në vdekje, Alizoti i droguar gënjen, më ofruan 150 mijë USD”

By | October 16, 2018

Arrestohet në Kosovë “Babalja”, Albert Veliu

By | October 11, 2018

Rikthehet Babalja, opozita kallëzon Ramën në Prokurori

By | July 11, 2018

Kosovë, nisin procedurat e azilit për Veliun

By | May 30, 2018

Albert Veliu arrestohet në Kosovë bashkë me djalin

By | May 28, 2018

Rama kundër Babales dhe “mbetqefjet” e tij – Nga MARK MARKU

By | May 19, 2018

‘Bomba’ e gazetarit që intervistoi: Veliu e telefonoi Agron Xhafajn në praninë time

By | May 19, 2018

Gazetari që përgjoi vëllanë e Xhafajt: Ja çfarë ndodhi, kam materiale të tjera (deklarata e plotë)

By | May 19, 2018

Ja gazetari që intervistoi “dëshmitarin X”

By | May 18, 2018

Dëshmitari X krijon furtunë… Drejtori i policisë shkon tek Prokuroria e Krimeve të Rënda

By | May 18, 2018

Shoqërimi i ‘Dëshmitarit X’ nga policia, Manjani: Autogol spektakolar, tri pika që vërtetojnë se audio shpreh fakt

By | May 17, 2018

Shoferi “i paprekshëm” i Konsullatës të Kosovës në New York implikon politikën në krim

By | July 3, 2017

Albert Veliu, ish-shoferi i konsulles Teuta Sahatqija, një kryemafioz

By | July 2, 2017

I arrestuari për krime në Nju Jork, vozitës i Konsullatës dhe i afërt me Thaçin e Hoxhajn

By | June 30, 2017

Departamenti Amerikan: Albert Veliu dhe një anëtar i “Cosa Nostra” dyshohet t’i kenë shpëlarë mbi 800 mijë dollarë

By | June 29, 2017