VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agron Gjekmarkaj

Thirrja e fortë e Gjekmarkajt në median italiane: Kemi nevojë për ndihmë nga Europa, para se të jetë tepër vonë

By | February 24, 2019

Pedagogët e Filologjikut hyjnë në grevë, solidarizim me studentët protestues

By | January 21, 2019

Gjekmarkaj: Basha po sulmohet nga pushteti, ja cili është aleati i vetëm për të shpëtuar nga sulmet për lobimin (video)

By | March 10, 2018

NOCIONI “MALOK” NË TRI KOHË – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | December 8, 2017

Gjekmarkaj fyen të gjithë myslimanët: Jeni turq, kërkoni falje!

By | September 1, 2017

Gjekmarkaj: Ja kush ia dha Bashës disfatën në këto zgjedhje

By | June 26, 2017

Rudina Hajdari dhe pse vajza e Azemit! – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | June 1, 2017

Gjekmarkaj – Bashës: Nuk e ke luksin të heqësh Topallin

By | May 30, 2017

Ku është fyerja dhe diskriminimi i Bashës ndaj katolikëve, që po trumbetohet me përçartje e përçarje? Ku? – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | May 17, 2017

Gjekmarkaj: PD ka promovuar vlera, kopukë e hajna këta 27 vjet, por ja pse populli iu përgjigj sot Bashës

By | May 13, 2017

Agron Gjekmarkaj zihet me Andrea Stefanin: Je injorant! (VIDEO)

By | April 22, 2016

Racizmi ideologjik i Kryeministrit – AGRON GJEKMARKAJ

By | December 16, 2015

Protesta e duhur – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | December 9, 2015

Kriminelë honoris causa – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | December 2, 2015

Narcisi e burgos pasqyrën – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | November 13, 2015

Edi Rama – kulti i Kryeministrit gjeni – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | October 25, 2015

Pas krahëve të Ilir Metës – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | September 11, 2015

Jozefina Topalli, histori apo alternativë në PD?! – Nga AGRON GJEKMARKAJ

By | September 7, 2015

Agron Gjekmarkaj i përgjigjet Ardian Vehbiut: Je makinë fekalesh, mos na bë që të merremi me ty

By | August 28, 2015