VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lindita Nikolla

Studentët mbulojnë Ministrinë, nxjerrin kartonët e kuq (Video)

By | December 6, 2018

Organizimi dhe konceptimi i Seminarit XIV Mbarëkombëtar – Në udhët e pedagogjisë së shkollave shqipe jashtë atdheut – Nga Nexhmije Mehmetaj

By | August 6, 2018

Nikolla-Yılmaz: Lënda e gjuhës shqipe, hap për thellimin e vëllazërisë Turqi-Shqipëri

By | April 18, 2018

Përplasja në UT, Marku: Rama aleancë me mafien universitare

By | February 16, 2018

Kaloi moda e shkollave të Gylenit në Ballkan?

By | July 29, 2016

Flirti me futbollistin i lëndoi ndjenjat e ministres Nikolla

By | June 28, 2016

Ministrja Nikolla: Kopshti i Saukut pa licensë, por fajin e kanë prindërit(!)

By | June 22, 2016

Buxheti 2016 hedh në rrugë 7 200 nëpunës publikë: largohen 7 100 mësues dhe 500 policë, fryhet Kryeministria

By | November 20, 2015

Elbasan: Nga punonjëse burgu bëhet drejtoreshë shkolle, kap për fyti mësuesen

By | October 23, 2015

Ministria e Arsimit refuzon pajisjen me pasaportë të 9 lojtarëve nga Kosova të Kombëtares shqiptare

By | August 7, 2015