VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lulzim Basha

Basha: Iu kërkuam ambasadorëve që reforma të mos përdoret kundër nesh

By | May 11, 2016

Debati i plotë / Kush ishte kundër dhe pro ambasadorëve – Topalli, Imami, Selami ja çfarë ndodhi dje në Grupin e PD

By | May 10, 2016

Litari i Reformës – Nga Skënder Buçpapaj

By | May 6, 2016

Rama batutë në Shtëpinë e Bardhë: Para Trumpit, unë zgjedh Bashën

By | April 14, 2016

Sa kanë paguar Rama dhe Lulzim Basha për Tony Blair dhe Podesta, Meta paguan 1000 $ në ditë!

By | March 29, 2016

Ja përse Lulzim Basha e censuroi intervistën që dha tek Zëri i Amerikës ! Nga Elida Buçpapaj

By | March 25, 2016

Njoftim i Z.Gjon Buçaj, Kryetarit të Vatrës: LULZIM BASHA DO TE VIZITOJE VATREN

By | March 20, 2016

Mediat e Berishës heshtin ndaj intervistës së Lulzim Bashës tek Zëri i Amerikës – Nga Elida Buçpapaj

By | March 19, 2016

(Video) Intervistë e vështirë për Lulzim Bashën me Zërin e Amerikës

By | March 18, 2016

Basha vizitë pesëditore në SHBA – ja axhenda

By | March 12, 2016

Basha-Ymerit: Vetëvendosje, një pasuri kombëtare!

By | March 11, 2016

Debati i plotë: Jozefina Topalli dhe Majlinda Bregu i sulen Bashës – Nuk je tek Fevziu apo Sokol Balla këtu

By | March 3, 2016

Kreu i PD Basha vizitë në SHBA në muajin Mars

By | February 15, 2016

Basha: Mirënjohje John Kerryt për besimin tek PD, ja çfarë biseduam

By | February 14, 2016

John Kerry shkon në takim me kreun e PD-së Lulzim Basha

By | February 14, 2016

Fahri Balliu e ka kthyer fletën ! Në ditlindjen e Fahri Balliut, Ilir Meta e Nasip Naço, por jo Berisha e Basha

By | January 23, 2016

Më 30 dhjetor 1980 lindi Eliza Dushku, një lartësi shqiptare hollivudiane

By | December 30, 2015

PD sot në protestë, zogj e vezë ndaj deputetëve

By | December 17, 2015

Basha dënon racizmin e Ramës: Zhvatësi po kërkon të gjejë strehim në jug duke sulmuar veriun

By | December 13, 2015

“Sekreti” i Lulzim Bashës!!! – Nga Çim Peka

By | December 5, 2015

Padija e Erion Veliajt ndaj shefit të opozitës shantazh kundër Demokracisë Parlamentare Nga Romeo Gurakuqi

By | December 1, 2015

Intervista – Mesila Doda: Problemi në PD është Basha, ndihem më pranë çamëve

By | November 24, 2015

Debati i plotë Basha-Topalli pa praninë e mediave

By | November 12, 2015