VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: banorët e Unazës

Basha ftesë qytetarëve: S’ka të djathtë apo të majtë. O je me fëmijët e tu, o je qen i krimit

By | June 2, 2019

Presidenti Meta sapo publikon listën e abuzimeve me projektin e Unazës së Re, 8 institucione shkelën Kushtetutën

By | February 3, 2019

Banorët e Unazës së re vijojnë protestën, i pranishëm dhe Basha

By | November 22, 2018