VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kreu i PD

Një ditë pas protestës, Basha: Të largojmë sa më parë këtë qeverisje antikombëtare

By | July 9, 2019

“Asnjë hap pas për çlirimin e Shqipërisë nga e keqja”, Basha rendit 20 rastet kur Rama duhet të ishte larguar

By | June 1, 2019

“Asnjë hap pas!”, mesazhi i fortë i Bashës para protesës së sotme (VIDEO)

By | May 13, 2019

Basha: Largimi i Ramës është i panegociueshëm. Mision kombëtar për të mos lejuar zgjedhje false

By | May 12, 2019

Mbledhja me dyer të mbyllura, zbulohet porosia e Bashës për deputetët

By | March 25, 2019

Rama në “La Republica”: Berisha është penduar që nuk më vrau kur ishte në pushtet (intervista e plotë)

By | February 23, 2019

Themelimi i Ushtrisë, Basha uron Kosovën: Kombi shqiptar, i integruar dhe më i fortë

By | December 14, 2018

Dita e Rinisë – PD tek memoriali i Azem Hajdarit në Qytetin Studenti (VIDEO)

By | December 8, 2018

Basha: Të jemi të përgatitur edhe për zgjedhje parlamentare të parakoshme

By | October 24, 2018

Basha: Rikonfigurimi i kufijve m’u paraqit nga Serbia më 2010, zhbën investimet e Perëndimit prej tri dekadash

By | September 1, 2018

Basha falënderon protestuesit, tregon pse është kundër dhunës

By | May 27, 2018

PD nis organizimin, Basha cakton orën dhe mënyrën si do zhvillohet protesta

By | May 19, 2018

Basha: Ftoj çdo demokrat të jetë pjesë e vizionit të ri të PD-së

By | April 21, 2018

“Financimi rus i PD”, Basha i përgjigjet Ramës: Të sqaroj njëherë e mirë 5 gjëra

By | March 9, 2018

Intervista e plotë – Berisha: Isha i privilegjuar i komunizmit, për çfarë kam kërkuar falje

By | February 21, 2018

Basha mesazh të fortë ambasadorëve: Iu themi të huajve se kjo nuk është Shqipëria europiane

By | January 27, 2018

FOTOT: Sot protesta e opozitës, mijëra qytetarë nisen nga rrethet drejt Tiranës

By | January 27, 2018

Basha në Londër: Nuk do ta lejoj Ramën të kontrollojë Parlamentin, Qeverinë dhe Drejtësinë

By | December 15, 2017

Basha zbulon të dhëna: Nga viti 2005 Gramoz Ruçit i është ndaluar hyrja në SHBA

By | August 31, 2017

Basha: 25 Qershori ishte vdekja klinike e demokracisë

By | July 8, 2017

Del foto e parë, Topalli kafe me anëtarët e kryesisë së PD që duan largimin e Bashës (foto)

By | June 30, 2017

Video – Gjesti i madh i Bashës, ja çfarë bëri kur takoi punëtorin e thjeshtë në Shkodër

By | June 10, 2017