VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: opozita shqiptare

“Mijëra shqiptarë në mbështetje të Presidentit” Ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare për manifestimin

By | March 2, 2020

Si do ta presë opozita shqiptare ardhjen e Vuçiçit në Durrës? – Nga Gani Mehmetaj

By | December 19, 2019

“Trafiqe e tregime nga Albanistani”, Corriere della Sera skanon Shqipërinë

By | February 18, 2019

Partitë shqiptare insistojnë që gjuha shqipe të figurojë në Kushtetutë

By | November 5, 2018

Opozita kërkon vetting ndaj politikës. Rama mirëpret propozimin

By | September 6, 2018

FOTOT – Mediat ndërkombëtare pasqyrojnë gjerësisht protestën e opozitës, ja çfarë shkruajnë

By | May 26, 2018

Shqiptarët duan aksion opozitar, çfarë po pret Basha – Nga Artur ZHEJI

By | May 7, 2018

Këto janë akset kombëtare që bllokohen sot nga protesta e opozitës

By | April 5, 2018

4 orë leje për protestën e opozitës, 1 mijë policë në terren, frikë nga provokimet dhe goditjet me gurë

By | February 17, 2017

Opozita e degraduar përpiqet të mbrojë korrupsionin e familjes Berisha – Nga Spartak Ngjela

By | July 29, 2016

Maqedoni, edhe opozita shqiptare mund të bojkotojë zgjedhjet

By | January 20, 2016

Për nder të 8 Dhjetorit: Sot në Tiranë opozita kërkon rrëzimin e qeverisë me protestë paqësore

By | December 8, 2015

ELMAR BROK – MË 21 QERSHOR, NJË FALSIFIKIM MADHOR I ZGJEDHJEVE

By | June 28, 2015