VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trafikant droge

U kap sot në Vlorë, kush është koka e trafikut Shqipëri – Itali (Fotot dhe video)

By | May 31, 2019

Dorëheqja e Xhafës – Basha: Fillimi i shkërmoqjes së bashkëqeverisjes me krimin

By | October 27, 2018

Kryeministri Rama: Nesër do flas për Fatmir Xhafajn

By | May 15, 2018

Sekuestrohet resorti i famshëm i Klement Balilit

By | November 23, 2017

Çelësat dhe kontratat që e nxorën zbuluar trafikantin shqiptar

By | May 12, 2016

Këndi i humorit: – Babi, do të martohem me një trafikant droge!

By | February 27, 2016