VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: lojërat e fatit

SHBA, fituesi i lotarisë merr 1.6 miliardë dollarë

By | October 24, 2018

BIRN: Si u kap parlamenti shqiptar nga industria e bixhozit

By | October 9, 2018

Basha publikon videon: Rama dhe Xhafaj padrinot e bixhozit

By | September 16, 2018

“Rulota” politike me lojërat e fatit në Shqipëri

By | September 14, 2018

HOROSKOPI – 24 KORRIK 2015

By | July 24, 2015