VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputetë socialistë

Basha: “Peshku i madh” i drogës është Vangjush Dako (video)

By | October 22, 2018

Regjisori, letër Majkos që refuzoi Ramën dy herë: Dil sot kundër kryetarit dhe mbro Teatrin

By | July 5, 2018

Mimoza Hafizi: PS e Shkodrës drejtohet nga aventurierë

By | March 19, 2016

Ja emrat e deputetëve socialistë që emërojnë njerëzit e tyre në tatime – lista e plotë

By | October 31, 2015