VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arabia Saudite

“Washington Post”: “Vendimi i Arabisë Saudite për rastin Khashogi, tallje me drejtësinë”

By | December 24, 2019

Erdogan në “The Washington Post”: Urdhëri për masakrimin e Khashoggit i autoriteteve më të larta të qeverisë saudite

By | November 3, 2018

Policia turke kërkon në pyll trupin e Khasshogit

By | October 19, 2018

SHBA tërhiqet nga konferenca e investitorëve në Arabinë Saudite

By | October 18, 2018

Rijadi përgatitet të pohojë vrasjen e gazetarit saudit

By | October 16, 2018

Pretendohet se Arabia Saudite ka blerë sistem të mbrojtjes ajrore nga Izraeli

By | September 13, 2018

Trump: SHBA ndërpret dhënien e 230 milionë dollarëve në vit për Sirinë

By | August 19, 2018

Kampionati Botëror në futboll, Grupi A, Rusia

By | June 7, 2018

“Raportet Kosovë-Arabi Saudite mund të zgjerohen me bashkëpunim ekonomik”

By | April 30, 2018

“Arabia Saudite planifikon të ndërtojë kanal detar për ta shndërruar Katarin në ishull”

By | April 10, 2018

Pesë shtete arabe ndërpresin marrëdhëniet me Katarin

By | June 5, 2017

Sulm vetëvrasës në Medinë të Arabisë Saudite

By | July 4, 2016

New York Times: Tolerancën fetare në Kosovë po e prish Arabia, e jo karikaturistët

By | July 3, 2016

Zvicër: Nga 1 korriku ndalohet burka në Tiçino – Komunikatë zyrtare nga Ambasada e Arabisë Saudite –

By | June 17, 2016

OKB e heq nga lista e zezë koalicionin saudit

By | June 7, 2016

New York Times përsëri për Kosovën: Bota po korr atë që Arabia Saudite po mbjell

By | May 28, 2016

Pamja e jashtme dhe e brendshme e shtëpisë së Profetit Muhamet! (video)

By | April 4, 2016

Turqia dhe Arabia Saudite mund të dërgojnë këmbësorinë në Siri

By | February 13, 2016

Shtete teokratike vrastare – Nga Kersten Knipp, Deutsche Welle

By | January 5, 2016

Arabia Saudite ndërpret marrëdhëniet diplomatike me Iranin

By | January 4, 2016

Arabia Saudite pëson deficit rekord buxhetor

By | December 29, 2015

Arabia Saudite themelon koalicionin kundër terrorizmit

By | December 15, 2015

Siguri për pelegrinët në Mekë

By | July 3, 2015