VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sadije Berisha

Nesër është ditë votimi në Shqipëri, por mjerisht shumica… Nga Sadije Berisha

By | June 24, 2017

Sadije Berisha nxjerr fotot e martesës: Isha e virgjër, më dhanë burrë një të panjohur

By | June 5, 2017

Sadije Berisha bombardon politikën shqiptare dhe kërkon kapitullimin e politikanëve të dështuar miqësisht dhe armiqësisht

By | February 20, 2017

Reagimi i Sadije Berishës për protestën: Unë mendoj se një protestë e popullit kundër të gjithë politikanëve të korruptuar

By | February 18, 2017

(Foto) Sadije Berisha e “vazhdon” në Stockholm dasmën mbretërore të Princit Leka II

By | October 25, 2016

Intervista e plotë – Sadije Berisha: Takimi me Sali e Liri Berishën, pse s’ishte Shkëlzeni në dasmën e Princit

By | October 15, 2016

Sadije Berisha: Faleminderit !

By | October 13, 2016

Sadije Berisha harron Shkëlzenin dhe merret me korrupsionin në Shqipëri

By | January 11, 2016

Me foto intime Sadije Berisha prezanton të dashurin e ri

By | January 1, 2016

Sadija – mesazh për Arminën dhe Shkëlzenin?

By | November 30, 2015

Sadija kundër Arminës, vajzat e mia s’do marrin tepricat e të tjerëve

By | November 12, 2015

Sadija publikon edhe fotot nga Muaji i Mjaltit me Shkëlzenin

By | November 11, 2015

Sadije Berisha kujton kohën e shkuar – me këto foto

By | November 2, 2015

Sadije Berisha: Zgjohuni shqiptarë – politikanët dhe familjet e tyre janë të korruptuar

By | October 3, 2015

Sadija triumfon ndaj Shkëlzenit, ja si e mori kalin Mary në Suedi

By | August 6, 2015