VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kundër terrorizmit

“Kleçka” e Anti KÇK, sekuestrimi shmang prokurorët e gjyqtarët

By | February 1, 2020

SHBA fuqizon masat kundër terrorizmit

By | September 11, 2019

Zbehet besimi i Perëndimit në Erdoganin – Nga Augustin Palokaj

By | July 20, 2016

Nga sulmi në Nicë nuk ka shqiptarë të lënduar

By | July 15, 2016

Erdogani: Duhet të bëjmë më shumë për myslimanët e Ballkanit

By | April 16, 2016

Intervista – Rama: E ftova Obamën të vijë në Shqipëri. Ja çfarë më premtoi

By | April 15, 2016

Palmira nën kontrollin e Sirisë

By | March 28, 2016

Evropa digjet, edhe ne jemi në luftë – Nga Aurel Dasareti*

By | March 26, 2016

NATO shpall gjendjen e jashtëzakonshme pas sulmeve në Bruksel

By | March 22, 2016

Arrestohen dy të dyshuar për mbështetje e financim të terrorizmit

By | March 16, 2016

Vuçiç: Ballkanit i duhet një shkëndijë që të shpërthejë

By | December 4, 2015

Rusia ka në objektiv civilët dhe opozitarët e moderuar në Siri

By | November 27, 2015

Britani: Sekretarja e Shtetit qartëson ligjin e ri për spiunazh

By | November 1, 2015

Obama ngushëllon Erdoganin për viktimat e sulmit terrorist në Ankara

By | October 11, 2015

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga pritet në Kongresin amerikan

By | October 1, 2015

Presidentja Jahjaga pritet nga drejtor i CIA-s

By | September 15, 2015

Sulmi në trenin francez – tre marinsa amerikanë shmangin masakrën

By | August 22, 2015

Itali – Arrestohen 10 veta për terrorizëm, 5 janë shqiptarë

By | July 1, 2015