VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vizitë historike

ROZOLIN PETROTA: SHTYLLA KRYESORE E SHQIPTARIZMIT ARBËRESH – Nga Frank Shkreli

By | November 29, 2018

Presidenti Nishani më 7 mars viziton Luginën e Preshevës, ja axhenda

By | March 3, 2017

Shinzo Abe dhe Barack Obama në Pearl Harbor

By | December 28, 2016

Obama do të bëjë një vizitë historike në Hiroshimë

By | May 10, 2016

Intervista – Rama: E ftova Obamën të vijë në Shqipëri. Ja çfarë më premtoi

By | April 15, 2016

John Kerry vizitë historike në Hiroshimë

By | April 11, 2016

Presidenti Obama fillon vizitën historike në Kubë (fotot dhe video)

By | March 21, 2016

Presidenti Obama e viziton Kubën të dielën

By | March 18, 2016

AFP: Papa Françesku viziton Kosovën më 2016

By | December 31, 2015

Papa Françesku fillon një vizitë historike në SHBA

By | September 22, 2015