VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sekretari i Përgjithshëm

Presidenti Meta vlerëson Lord George Robertson me Dekoratën e lartë “Gjergj Kastrioti Skënderbeu”

By | March 7, 2019

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg në Kosovë

By | February 3, 2017

Ban Ki-moon do të kandidojë në zgjedhjet presidenciale në Korenë e Jugut

By | October 5, 2016

“Trumpi kërkoi të takohet me komunitetin mysliman në SHBA”

By | October 3, 2016

SHEMBUJ TË QYTETARIT GLOBAL – Nga Frank Shkreli

By | September 21, 2016

Largimi më ‘96, rrëfimi i Ruçit nga Athina: Diplomatët më dinin të KGB sovjetike (teksti i plotë)

By | September 10, 2016

NATO: Gati për një përballje afatgjatë me Rusinë

By | July 8, 2016

Nënshkruhet deklarata e përbashkët BE-NATO

By | July 8, 2016

NATO i kërkon Rusisë largimin e forcave nga Ukraina

By | June 15, 2016

Katër batalione të NATO-s do të vendosen në Baltik e Poloni

By | June 13, 2016

Ban i zhgënjyer: OKB-ja nuk i jep status special CPJ-së

By | May 28, 2016

Turner: Kërcënimi nga Rusia është në rritje

By | May 28, 2016

LSI – Luan Rama: Nëse ekziston pajisja regjistruese jemi para një skandali të madh

By | May 16, 2016

NATO shpall gjendjen e jashtëzakonshme pas sulmeve në Bruksel

By | March 22, 2016

Stoltenberg: Ftesa e NATO-s për Malin e Zi, e rëndësishme për integrimin e gjithë Ballkanit Perëndimor

By | December 2, 2015

OBI dënon sulmet terroriste në Paris

By | November 15, 2015

NATO kundërshton shtimin e pranisë ruse mes Balltikut dhe Mesdheut

By | November 5, 2015

Stoltenberg: E papranueshme shkelja e hapësirës ajrore turke nga avionët rusë

By | October 5, 2015

Luan Rama: Eksponentë të PS-së shpifin dhe përflasin Metën e LSI-në te diplomatët e huaj

By | October 2, 2015