VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shërbimet sekrete

Express: Ky është profili i Qerim Kelmendit që u vra dhe u dogj sot në Pejë

By | February 27, 2020

Zgjedhjet e reja, paralajmërohet vizitë e Vuçiçit në Kosovë

By | September 1, 2019

Vuçiq: Shërbimet sekrete perëndimore e ndalën korrigjimin e kufijve, tash Kosova do të jetë sovrane në krejt territorin e saj

By | May 5, 2019

Urdhri për vrasjen e Ivanoviçit është dhënë nga Beogradi (video)

By | November 10, 2018

Dëshmitë e kënaqësive – Etja për seks në diktaturë dhe “shoqet” e turnit të natës (FOTOT)

By | August 5, 2018

Ndërhyrje në zgjedhje, Suedia e frikësuar nga fuqitë e huaja

By | February 23, 2018

Priten tensione ballkanike para hyrjes së Shkupit në NATO – Nga Shaban Murati

By | January 22, 2018

Intervista – Jakshiç: „Vuçiçi ka instaluar një sistem mafioz“

By | January 19, 2018

Ismail Kadare: Letrën për Enver Hoxhën ma nxorrën shërbimet sekrete të diktaturës!

By | September 16, 2017

Vdes një kritik i Putinit pasi u rrah nga persona të panjohur

By | April 19, 2017

Alarm për bombë në Shtëpinë e Bardhë

By | March 19, 2017

Vllasi tregon se në kë dyshon për përgatitjen e atentatit ndaj tij (Video)

By | March 15, 2017

A po përzihet Rusia në punët e brendshme të Gjermanisë?

By | February 7, 2017

Gjermani: Hakerat rrezikojnë zgjedhjet parlamentare

By | January 13, 2017

Dhjetë agjencitë më të fuqishme të spiunazhit botëror

By | July 29, 2016

29 ushtarë gjermanë janë pjesë e ISIS-it

By | April 13, 2016

Mafia italiane e furnizon me armë IS-in për Europën

By | March 29, 2016

Shqiptarë, ruani veten nga terrorizmi! – Nga BLEDIAN KOKA

By | November 25, 2015

Shërbimet sekrete: Papa Françesku mund të sulmohet gjatë vizitës në Afrikë

By | November 15, 2015

Pasaporta siriane e gjetur tek një kamikaz mund të jetë false

By | November 15, 2015

Shërbimet sekrete amerikane: në avionin rus ishte një valixhe-bombë e ISIS-it

By | November 4, 2015

Britani: Sekretarja e Shtetit qartëson ligjin e ri për spiunazh

By | November 1, 2015