VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: financim

Koreja e Jugut dhe SHBA, marrëveshje të re për financimin e ushtrisë amerikane

By | February 10, 2019

Gjykatësit aktakuzë ndaj ish-presidenti francez Sarkozy për financim të paligjshëm të fushatës

By | March 22, 2018

“Diskutime të hapura”, pse shkoi Donald Lu në zyrën e Berishës?

By | March 21, 2018

Arrestohen dy të dyshuar për mbështetje e financim të terrorizmit

By | March 16, 2016